O nás

lista3
 

Náš příběh se se začal psát v prosinci roku 2017, kdy jsem já a můj kamarád viděl video o inhalování vitamínů na TV NOVA. Produkt nás hodně zaujal a chtěli jsem si jej koupit, ale bohužel jsme zjistili, že se v České republice neprodává.

Našli jsme na internetu společnost VitaCig®, která tento produkt prodává a má na něj patent. Objednali jsem si tedy první kus. Měli jsme obavu, že to nebude dobré a bude to chutnat jako ty klasické el. cigarety, po kterých většinou škrábe v krku. Jakmile produkt dorazil, byli jsme nadšeni! Hodně páry, příjemná ovocná chuť!

Rozhodli jsme se, že bychom tento produkt chtěli prodávat v České republice. Po 2 měsíčním mailování a splnění podmínek požadovaných ze strany VitaCig® jsme mohli začít! Ze začátku jsme na to byli pouze my dva, ale během pár měsíců se náš tým rozrostl na 5 členů. Nyní máme výhradní zastoupení a chceme šířit tuto myšlenku inhalaci vitamínů dále. Není to jen o omezení kouření, ale, jelikož VitaCig® neobsahuje návykový nikotin, je také využíván i nekuřáky pro zkrácení dlouhé chvíle, či pro relax.

 

Marko S a Jakub K